با گذشت ۴ دهه از انقلاب اسلامی و نظر بر اهمیت حرکت گروه های جهادی در زمینه های محرومیت زدایی،توانمندسازی و آبادانی و پیشرفت کشور عزیزمان ایران در گفتمان امامین انقلاب که اینطور فرموده اند:( اردوهای جهادی را توسعه بدهید، تداوم بدهید… این اردوهای جهادی، هم تمرین است، هم خدمت است، هم خودسازی است، هم آشنایی با فضای جامعه است؛ خیلی چیز با ارزشی است) با عنایت خداوند متعال گروه جهادی مُهَنا در نیمه دوم سال ۱۴۰۰ شمسی فعالیت خود را آغاز کرده است.
امیدواریم با عنایت خداوند متعال و دعای حضرت ولی الله الاعظم(عج) بتوانیم سهمی در این امور مهم داشته باشیم.
به امید گوشه چشمی…
وآخردعواناالحمدالله رب العالمین
مهنا “گروه جهادی خیریه کریمان”
خبرهای خیری در راه است
متمرکز بر محرومیت زدایی
شماره ثبت : ۴۰۰۶۸۰۶۱۱۴۰۰۲
@mohana_jahadi

طرح ویژه گروه جهادی مهنا به منظور تأمین وسایل ضروری و موردنیاز قشر کم برخودار از طریق اهدای وسایل اضافی منزل شما نظیر پتو(رخت خواب)، البسه(قابل استفاده)، ظروف آشپزخانه، اجاق گاز، یخچال، تلویزیون، فرش، وسایل چوبی(مبل،کمد و ….) و …. برای مشارکت در این طرح نوع وسیله خود را به شماره همراه ۰۹۱۰۳۰۱۲۲۱۸ پیامک کنید.

بعضاً خانواده های تحت پوشش درگیر بیماری های مختلفی هستند؛ ما نیازمند کمک های شما در زمینه معرفی پزشک خیر معتمد، مراکز درمانی و تامین هزینه درمان آن ها هستیم. برای مشارکت با شماره همراه ۰۹۱۰۳۰۱۲۲۱۸ تماس بگیرید.

هرهفته ۲۵۰ پرس غذای گرم در بین خانواده های تـحـت پوشش تـوزیع می گـردد جــهت  مــشـارکت در ایـن طــرح کـمـک هـای خــود را  به  شــمـاره  کـــارت ۵۸۹۲۱۰۷۰۴۴۲۲۰۲۱۱ واریز نمایید.

با توجه به شرایط سخت اقتصادی هر سال در ایام مختلف ، بسته های ارزاق معیشتی تحت عنوان طرحی به نام همسفره میان خانوارهای تحت پوشش توزیع می شود جهت مشارکت در این طرح کمک های خود را به شماره کارت ۵۸۹۲۱۰۷۰۴۴۲۲۰۲۰۳ واریز نمایید.

(قربانی به نیت شکرانه تولد فرزند به نیت دور شدن بلا) و قربانی به نیت سلامت امام زمان(عج) و همچنین ذبح مرغ
توسط گروه جهادی مهنا انجام می گردد. جهت ذبح و قربانی با مشارکت با شماره همراه ۰۹۱۰۳۰۱۲۲۱۸ تماس بگیرید.

قربانی در موارد مختلفی همچون فدا(بنابر توصیه علماء به منظور برطرف شدن بیماری با آداب خاصی انجام می شود)

طرح عطیه

گزارش تصویری

شماره کارت های گروه جهادی مهنا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

شماره تماس - ۰۹۱۰۳۰۱۲۲۱۸